Czym jest rysunek automatyczny?

140-001

Rysunek automatyczny jest potężnym narzędziem wspieranym technikami kwantowymi i specyficzną formą pracy z podświadomością, blokadami, wzorcami, programami czy sytuacjami.
Stosując go rozpoczynamy proces wiodący do uzyskania zmiany w życiu, stanach emocjonalnych czy przetransformowania dolegliwości w dobrostan.
Rysunek może być wykonywany bezpośrednio dla siebie jak i dla innej osoby zarówno na miejscu jak i na odległość (w polu informacyjnym nie ma ona najmniejszego znaczenia).
W czasie jego wykonywania mogą pojawić się głęboko skrywane emocje, których na co dzień sobie nie uświadamiamy, a które mocno wpływają na nasze życie. Dyskomfortowa sytuacja może błyskawicznie znaleźć swoje rozwiązanie.
Jest to proces nieco dłuższy niż typowe techniki kwantowe (np. system dwupunktowy), ale docierający głęboko do istoty problemu, nad którym pracujemy.

Za pomocą spontanicznego rysowania dokonujemy „rozplątywania” tematów, które w trakcie wykonywania może być dodatkowo wspomagane za pomocą dowolnych znanych uczestnikom metod energetyczno-kwantowych.

Czego potrzebujesz? Otwartego serca i umysłu, dużego zeszytu lub brulionu, sporej ilości długopisów i / lub kredek. Absolutnie nie musisz posiadać jakiegokolwiek talentu plastycznego.

Chcesz się nauczyć? Zapraszam do strony informacyjnej kontaktu: KLIK

Warto tu pamiętać, że tak jak w każdej technice wspieranej kwantowo rozpoczynamy proces zmian nie tylko związanych z daną sytuacją, ale uruchamiamy cały ciąg przyczynowo-skutkowy. Jest to ważna informacja, dlatego odsyłam do postu zatytułowanego Co należy wiedzieć o systemach kwantowej transformacji czy dwupunkcie…(klik).


Jesteś zainteresowana(y)? Zapraszam do strony informacyjnej.

Może być komiksem przedstawiającym 2 osoby i tekst

Reklama

1 komentarz do “Czym jest rysunek automatyczny?

  1. To co napisałeś o strumieniu potężnych zmian w naszym życiu, gdy dotkniemy wiru, dotyczy każdego, kto na to się zdecyduje. Naprawdę trzeba być przygotowanym na wszytko !! Przekonałam się o tym w ubiegłym tygodniu dość dotkliwie – praca !! ZMIANY OGROMNE !!!

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s