BIOENERGOTERAPIA KWANTOWA

Bioenergoterapia kwantowa, którą można też nazwać bioenergoterapią nowoczesną lub informacyjną jest czymś zupełnie innym, niż znaliśmy do tej pory. To kolejna wspaniała metoda, której nauczyłem się w ostatnim czasie. Bioenergoterapia nowoczesna dość znacząco różni się od bioenergoterapii, którą znamy z różnych przekazów.

Tradycyjna bioenergoterapia opierała się bardzo często na przekazywaniu pacjentowi własnej energii i o ile było to dobre w przypadku osób posiadających tak zwany dar, gdzie energii życiowej posiadały one w nadmiarze, to w przypadku osób takiego daru nieposiadających lub nie potrafiących czerpać energii z przestrzeni mogła ona wyrządzić poważne szkody samemu terapeucie.

Nowoczesna bioenergoterapia pozwala za pomocą specjalnych technik czerpać i przekazywać bez ograniczeń energię pobieraną z Wszechświata, czyli tak zwaną energię życiową (Pranę inaczej znaną też jako energia Chi).

Energii tej nadawany jest w momencie przesyłania konkretny wzorzec informacyjny, czyli to czego ma ona dokonać w ciele lub polach energetycznych pacjenta. W przypadku jednostek wybitnych posiadających tak zwany dar często wystarczało samo przyłożenie rąk a energia życiowa, której posiadali oni w nadmiarze i była ona dobrej jakości samoistnie dokonywała uzdrowień na wielu poziomach. Takich osób jest jednak niewiele, stąd pojawiła się energoterapia informacyjna czy też inaczej bioenergoterapia nowoczesna. Możemy się jej nauczyć i świadomie kierować energię do wybranych miejsc niejako „przydzielając” jej określone zadania. W trakcie ćwiczeń wiele osób zauważy też jej niezwykłe podobieństwo do chirurgii fantomowej.

W przypadku stosowania bioenergoterapii informacyjnej, przesyłanej energii przypisujemy konkretne zadania i przykładowo, może to być zadanie oczyszczenia, usunięcia stanów zapalnych, bakterii, wirusów, zastałych energii, przywrócenia prawidłowej pracy meridianów. Możemy też nadać jej takie właściwości, że wraz z przekazem energii przesyłane są np. wibracje minerałów, aminokwasów czy witamin (podobne możliwości oferuje osobom nie posiadającym umiejętności bioterapeutycznych kwantowe urządzenie HEALY, o którym więcej przeczytasz TUTAJ).

Bioenergoterapia informacyjna doskonale działa bezpośrednio i na odległość, dając niejednokrotnie spektakularne wręcz efekty (np. natychmiastowe usunięcie bólu, reakcji alergicznej, ale też na płaszczyźnie mentalnej stanów głębokiego smutku czy irytacji.

Reklama