Opinie

Jeżeli dzięki temu, co mogę dla kogoś od czasu do czasu zrobić – wraca uśmiech na twarz choćby nawet jednej osoby – to uważam, że naprawdę warto. Kilka osób postanowiło się podzielić ze mną swoimi opiniami, które z przyjemnością zamieszczam poniżej. Dziękuję Wam za nie i za to, że mogłem Was poznać.

Wdzięczność

***

Po zabiegach kwantowych u Pawła zniknął mi ból pleców. Nie wiem jak to jest możliwe, ponieważ ból ten na pewnym obszarze pleców utrzymywał się od wielu miesięcy, a po zabiegu zniknął całkowicie. Dziękuję serdecznie i polecam z całego serca!
Valentina, Szwajcaria

Na warsztaty z kwantowania szłam z dużą dozą ciekawości. Bardzo ciekawe, wkręciłam się w ten temat i chciałbym go zgłębiać. Cieszę się, że mogę poznawać tę stronę metod energoinformacyjnych. Dziękuję Paweł!
Agnieszka, Brzeg

Po zastosowaniu przez Pawła metody Bartletta ból kręgosłupa, który zwykle „zaleczałam” tygodniami zniknął u mnie w kilkanaście sekund, a po ciele rozeszła się fala błogiego ciepła. Odczuwam wdzięczność!
Barbara, Szczecin

Po sesji metod kwantowych z Panem Pawłem jakość mojego słuchu poprawiła się o 80%. Dziękuję.
Stanisław, Warszawa

Dużo pracuję fizycznie, do tego miałem uraz i ból pleców i również chyba dlatego nie mogłem swobodnie obracać głową. Niewiele niestety rozumiem z tych Pawła metod, ale byłem zaskoczony, gdy po kilku minutach stosowania przez niego sesji kwantowej ból ustąpił. Nie wiem jak to się stało, ale zniknęła też blokada z szyi i mogę obrócić głowę. Pozdrawiam.
Adam, Szczecin

Nim poznałam Pawła byłam zgarbioną, cierpiącą z ciągłego bólu „staruszką”, którą czekały operacje kręgosłupa i kolan, a w perspektywie wózek inwalidzki. Mimo rehabilitacji i pracy nad sobą nie umiałam przez lata poradzić sobie z dolegliwościami. Kiedy po zastosowaniu na odległość przez Pawła metod kwantowych wyprostowałam się, zaczęłam chodzić i coraz sprawniej sie poruszać, nie mogłam uwierzyć w swoje szczęście. Moja wdzięczność i radość jest ogromna.
Elżbieta, USA

Jako były sąsiad Pawła miałem okazję uczestniczyć w sesjach 2-punktu jak i innych metod kwantowych. Dzięki temu moje zdrowie się poprawiło, dużo się w moim życiu zmieniło na lepsze i cieszę się z tego powodu.
Robert, Barlinek

Twoje filmy na Youtube bardzo mi pomogły w zrozumieniu tego, jak „wejść w pole serca”. Stosuję metodę kropli spadającej z czoła w przestrzeń serca. To działa! Nauczyłeś mnie, co to jest eufouczucie. Pomaga mi to w wielu problemach.
Czytam wszystkie artykuły, które przesyłasz. Wiele wniosły w moje myślenie.
A od tego wszystko się zaczyna – myśl! Poprzez to zmienia się moje życie. Wiele razy udowodniłam znajomym, że to działa!
Łącze dwupunkt i Reiki tak jak Ty. Ty podsunąłeś mi ten pomysł, by działać z wielu poziomów. Kiedy jestem chora, wtedy stosuję obie metody i….zawsze działa!
Niesamowite!!!
Dzięki Tobie czuje się szczęśliwsza bo wiem, że jest wyjście z każdej sytuacji!
Ania, Austria

Techniki kwantowe, które zastosował u mnie Paweł były początkiem mojego powrotu do zdrowia. Dopełnieniem była harmonizacja czakr, po której poczułam lekkość w ciele, jakbym była umyta od środka. Doświadczałam ogromnej radości, a także uczucia promieniowania każdej z czakr i jednoczesnego ich wirowania.
Z całego serca dziękuję! ❤
Eliza, USA

Kwantowe terapie działają rewelacyjnie ! Już na drugi dzień po zabiegu zniknęły stare problemy. Udało się w niespodziewany sposób przyciągnąć pieniądze, a nowa oferta pracy sama się pojawiła. Kwantowe terapie poprawiły mi samopoczucie, sprawiając, że poczułam w swoim polu o wiele więcej endorfin niż zazwyczaj, a wszystko zaczęło się w moim życiu w końcu układać. Poczułam też większy przepływ miłości w swoim życiu. Jestem bardzo wdzięczna za tę oryginalną technikę, gorąco polecam!
Natalia, Ośno Lubuskie

Dzięki Warsztatom Harmonizacji Kwantowej, które są dla mnie bardzo ważne mogę pomóc sobie i innym! Jest to dla mnie zawsze Cudem!
Dorota, Szczecin

Paweł, jesteś cudownym człowiekiem. 🐻Warsztaty z Tobą to czysta radocha 😂 🤣 😂 🤣 😂i przyjemność, ale i ogrom wiedzy w profesjonalnym wydaniu 🌸 🌼 🌻. Dziękuję z całego serducha ❤ 💛 💚
Monika, Szczecin

Warsztaty super pod każdym względem i w każdym calu!!! Radość i wrażenia bezcenne. Emocje na najwyższych lotach😇
Dziękuję Paweł za wiedzę, profesjonalizm, przekazaną moc i świadomość❣ Masz tę moc. Jesteś Niesamowity!!!! 😇🙂😇
Agnieszka, Wrocław

Chciałam podziękować za fantastyczne, bardzo profesjonalne warsztaty Harmonizacji Kwantowej i Dwupunktu. JESTEM ZACHWYCONA!
Gorąco polecam Warsztaty u Pawła Łyszczyka🐬🐬🐬🐬.
Magda, Warszawa

Super prowadzenie, pozytywna energia i niesamowita grupa osób. Z takim prowadzącym i taką grupą przyjaznych i wesołych osób można takie warsztaty mieć codziennie. Dzięki Paweł za tak profesjonalnie przeprowadzone warsztaty.
Mariusz, Warszawa

Wspaniałe warsztaty, profesjonalnie i z humorem. 😊.
Było super – polecam niezdecydowanym. 🙂

Teresa, Mielec