Opinie

Jeżeli dzięki temu, co mogę dla kogoś od czasu do czasu zrobić – wraca uśmiech na twarz choćby nawet jednej osoby – to uważam, że naprawdę warto. Kilka osób postanowiło się podzielić ze mną swoimi opiniami, które z przyjemnością zamieszczam poniżej. Dziękuję Wam za nie i za to, że mogłem Was poznać.

Wdzięczność

***

Po sesji Metodą Timeless przeprowadzonej przez Pawła poczułem natychmiastowe uwolnienie od bólu. Od dłuższego czasu zmagałem się z bardzo silnym bólem pleców i prawego barku oraz obu nóg. Trochę trudno mi było uwierzyć, że sesja przez telefon może jakoś wpłynąć na dolegliwości fizyczne, gdy nie dali rady rehabilitanci. Moje zaskoczenie było ogromne.
Michał, Kraków

Od wielu lat zmagałem się z czymś, co można nazwać silnym bólem mentalnym i ogromną podatnością na niskie wibracje, co kończyło się wielodniowymi stanami załamania (choć sam z natury jestem osobą pragnącą dobra innych). Po sesji Metodą Timeless poczułem bardzo dużą ulgę i poczucie uwolnienia od ciężkiego balastu.
Marcin, Niemcy

Muszę Ci napisać, że nasza sesja Metodą Timeless była czymś, co zmieniło mnie dosyć dużym skokiem. Teraz dzielę rzeczywistość na „przed sesją” i „po sesji”. Czuję ogromną różnicę i dużo mnie to nauczyło. Tak, że raz jeszcze dziękuję.
Karolina, Warszawa

Po zabiegach kwantowych u Pawła zniknął mi ból pleców. Nie wiem jak to jest możliwe, ponieważ ból ten na pewnym obszarze pleców utrzymywał się od wielu miesięcy, a po zabiegu zniknął całkowicie. Dziękuję serdecznie i polecam z całego serca!
Valentina, Szwajcaria

Na warsztaty z kwantowania szłam z dużą dozą ciekawości. Bardzo ciekawe, wkręciłam się w ten temat i chciałbym go zgłębiać. Cieszę się, że mogę poznawać tę stronę metod energoinformacyjnych. Dziękuję Paweł!
Agnieszka, Brzeg

Po zastosowaniu przez Pawła metody Bartletta ból kręgosłupa, który zwykle „zaleczałam” tygodniami zniknął u mnie w kilkanaście sekund, a po ciele rozeszła się fala błogiego ciepła. Odczuwam wdzięczność!
Barbara, Szczecin

Po sesji metod kwantowych z Panem Pawłem jakość mojego słuchu poprawiła się o 80%. Dziękuję.
Stanisław, Warszawa

Dużo pracuję fizycznie, do tego miałem uraz i ból pleców i również chyba dlatego nie mogłem swobodnie obracać głową. Niewiele niestety rozumiem z tych Pawła metod, ale byłem zaskoczony, gdy po kilku minutach stosowania przez niego sesji kwantowej ból ustąpił. Nie wiem jak to się stało, ale zniknęła też blokada z szyi i mogę obrócić głowę. Pozdrawiam.
Adam, Szczecin

Nim poznałam Pawła byłam zgarbioną, cierpiącą z ciągłego bólu „staruszką”, którą czekały operacje kręgosłupa i kolan, a w perspektywie wózek inwalidzki. Mimo rehabilitacji i pracy nad sobą nie umiałam przez lata poradzić sobie z dolegliwościami. Kiedy po zastosowaniu na odległość przez Pawła metod kwantowych wyprostowałam się, zaczęłam chodzić i coraz sprawniej sie poruszać, nie mogłam uwierzyć w swoje szczęście. Moja wdzięczność i radość jest ogromna.
Elżbieta, USA

Jako były sąsiad Pawła miałem okazję uczestniczyć w sesjach 2-punktu jak i innych metod kwantowych. Dzięki temu moje zdrowie się poprawiło, dużo się w moim życiu zmieniło na lepsze i cieszę się z tego powodu.
Robert, Barlinek

Twoje filmy na Youtube bardzo mi pomogły w zrozumieniu tego, jak „wejść w pole serca„. Stosuję metodę kropli spadającej z czoła w przestrzeń serca. To działa! Nauczyłeś mnie, co to jest eufouczucie. Pomaga mi to w wielu problemach.
Czytam wszystkie artykuły, które przesyłasz. Wiele wniosły w moje myślenie.
A od tego wszystko się zaczyna – myśl! Poprzez to zmienia się moje życie. Wiele razy udowodniłam znajomym, że to działa!
Łącze dwupunkt i Reiki tak jak Ty. Ty podsunąłeś mi ten pomysł, by działać z wielu poziomów. Kiedy jestem chora, wtedy stosuję obie metody i….zawsze działa!
Niesamowite!!!
Dzięki Tobie czuje się szczęśliwsza bo wiem, że jest wyjście z każdej sytuacji!
Ania, Austria

Techniki kwantowe, które zastosował u mnie Paweł były początkiem mojego powrotu do zdrowia. Dopełnieniem była harmonizacja czakr, po której poczułam lekkość w ciele, jakbym była umyta od środka. Doświadczałam ogromnej radości, a także uczucia promieniowania każdej z czakr i jednoczesnego ich wirowania.
Z całego serca dziękuję! ❤
Eliza, USA

Kwantowe terapie działają rewelacyjnie ! Już na drugi dzień po zabiegu zniknęły stare problemy. Udało się w niespodziewany sposób przyciągnąć pieniądze, a nowa oferta pracy sama się pojawiła. Kwantowe terapie poprawiły mi samopoczucie, sprawiając, że poczułam w swoim polu o wiele więcej endorfin niż zazwyczaj, a wszystko zaczęło się w moim życiu w końcu układać. Poczułam też większy przepływ miłości w swoim życiu. Jestem bardzo wdzięczna za tę oryginalną technikę, gorąco polecam!
Natalia, Ośno Lubuskie

Dzięki Warsztatom Harmonizacji Kwantowej, które są dla mnie bardzo ważne mogę pomóc sobie i innym! Jest to dla mnie zawsze Cudem!
Dorota, Szczecin

Paweł, jesteś cudownym człowiekiem. 🐻Warsztaty z Tobą to czysta radocha 😂 🤣 😂 🤣 😂i przyjemność, ale i ogrom wiedzy w profesjonalnym wydaniu 🌸 🌼 🌻. Dziękuję z całego serducha ❤ 💛 💚
Monika, Szczecin

Warsztaty super pod każdym względem i w każdym calu!!! Radość i wrażenia bezcenne. Emocje na najwyższych lotach😇
Dziękuję Paweł za wiedzę, profesjonalizm, przekazaną moc i świadomość❣ Masz tę moc. Jesteś Niesamowity!!!! 😇🙂😇
Agnieszka, Wrocław

Chciałam podziękować za fantastyczne, bardzo profesjonalne warsztaty Harmonizacji Kwantowej i Dwupunktu. JESTEM ZACHWYCONA!
Gorąco polecam Warsztaty u Pawła Łyszczyka🐬🐬🐬🐬.
Magda, Warszawa

Super prowadzenie, pozytywna energia i niesamowita grupa osób. Z takim prowadzącym i taką grupą przyjaznych i wesołych osób można takie warsztaty mieć codziennie. Dzięki Paweł za tak profesjonalnie przeprowadzone warsztaty.
Mariusz, Warszawa

Wspaniałe warsztaty, profesjonalnie i z humorem. 😊.
Było super – polecam niezdecydowanym. 🙂

Teresa, Mielec


Jeżeli podoba Ci się to co robię, czujesz, że uzyskana tu wiedza pozytywnie wpłynęła na Twoje życie – możesz mnie wesprzeć w moich działaniach dowolną wpłatą na konto:

PayPal: DAROWIZNA (KLIK)

lub zeskanuj kod QR do przekazania darowizny za pomocą PayPal

Reklama