HEALY – MEDYCYNA INFORMACYJNA

🍀HEALY to urządzenie zupełnie nowej ery i medycyna przyszłości (medycyna informacyjna / kwantowa), wykraczające swoim zakresem poza znane oficjalnie zastosowania.

🍀Zaburzenia napięcia błony komórkowej są zgodnie z modelem badaczy Roberta O. Beckera i Bjorna Nordenstroma, byłych przewodniczących Komitetu Noblowskiego współodpowiedzialne za prawie wszystkie ostre i przewlekłe stany chorobowe. HEALY ma pomóc Ci w odzyskaniu zdrowego napięcia błony komórkowej.
Przez komórki i cały organizm przepływają mikroprądy o różnych częstotliwościach.
Wraz z postępującym wiekiem oraz w czasie chorób może zgodnie z wyżej wspomnianym modelem dochodzić do spadku napięcia błony komórkowej. Proces ten może objawiać się bólami i stanami zapalnym, a nawet śmiercią komórki.
Wykorzystując prawidłowe prądy i częstotliwości, HEALY ma przeciwdziałać temu procesowi, a nawet go odwrócić.

🍀Oprócz certyfikowanych zastosowań medycznych znajdziesz w nim również opcje działania na czakrach, aurze, medianach, ich korekcie i uzdrowieniu, wprowadzaniu pożądanych danych w pole osobiste oraz wiele innych niezwykłych zastosowań, zaś wersja HEALY RESONANCE wzbogacona jest o moduł kwantowy pozwalający działać na polach informacyjnych (kwantowych, morficznych) zarówno lokalnie jak i na odległość. Możesz również wgrywać w swoje osobiste pole informacyjne częstotliwości homeopatyczne, witamin, aminokwasów czy minerałów jak również energie kamieni szlachetnych czy kwiatowe (np. esencje Bacha). Po dokonaniu analizy i przesłaniu wibracji otrzymujesz raport w formacie PDF odnośnie wymaganych działań.
Za pomocą HEALY możesz również oczyszczać i wzbogacać pola morficzne domu, samochodu, biura a nawet wybranych przedmiotów.

🍀Gdybyś chciała (chciał) zakupić takie urządzenie dla siebie, zapraszam do skorzystania z wklejonego tu linka polecającego – staniesz się wtedy członkiem społeczności HEALY i będziesz mogła / mógł skorzystać z oferty sklepu. Do końca maja 2021 dla otrzymasz blisko 50% zniżki na zakup.
https://partner.healyworld.net/pawellyszczyk

Jeżeli chcesz uzyskać cenę promocyjną (do końca promocji pozostało już tylko kilkanaście dni), uzyskać informacje jak przejść proces rejestracji lub masz inne pytania i chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszam do kontaktu. Aby proces rejestracji i zakupu przebiegł sprawnie i prawidłowo, proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny (numer podany poniżej), a przeprowadzę Cię przez niego krok po kroku. Po wejściu w link i zarejestrowaniu się – przejdziesz do zakładki SKLEP (SHOP), gdzie możesz dokonać zakupu interesującej Cię wersji urządzenia (istnieją cztery wersje cenowe – link do sklepu (klik) – na tej stronie ceny podane są bez rabatu). Po zarejestrowaniu się przez link polecający podany wyżej, rabat pojawia się w podsumowaniu – po przejściu na stronę płatności.

Telefon: +48 605 081 489

TELEGRAM

pawel.lyszczyk@gmail.com

facebookFacebook: Paweł Łyszczyk

facebookFacebook: „Harmonizacja Kwantowa® – Paweł Łyszczyk”

facebookGrupa dyskusyjna na FB: Grupa „Harmonizacja Kwantowa®


Jeżeli chcesz skorzystać z działania HEALY na odległość (sesje), również zapraszam do kontaktu.

🍀Koszt jednej sesji zdalnej (analiza i korekta czakr, usuwanie wybranych blokad energetycznych oraz wprowadzenie korzystnych częstotliwości do pola informacyjnego) dla wybranego tematu lub miejsca wynosi 100 zł (cena promocyjna do końca maja, od czerwca cena sesji będzie wynosiła 150 zł)
W cenie otrzymujesz również raport w PDF.


INFORMACJA: Działania z użyciem urządzenia HEALY nie zastępują oficjalnych systemów medycznych, leczenia ani diagnozy medycznej. HEALY jest urządzeniem medycznym klasy IIa do leczenia przewlekłego bólu, fibromialgii, bólu szkieletowego i migreny, a także do terapii wspomagającej choroby psychiczne, takie jak depresja, lęk i powiązane zaburzenia snu. Wszystkie inne zastosowania HEALY nie są uznawane przez medycynę konwencjonalną z powodu braku dowodów w rozumieniu medycyny konwencjonalnej. Sposób wykorzystania informacji uzyskanych podczas sesji stanowi wyłączną odpowiedzialność osoby w niej uczestniczącej. Informacje uzyskane podczas sesji nie są formą jakiejkolwiek obietnicy wyzdrowienia.

Źródło: Healy