HEALY – MEDYCYNA INFORMACYJNA

O HEALY

🍀HEALY jest urządzeniem medycznym certyfikowanym w klasie IIa w zakresie leczenia przewlekłego bólu, fibromialgii, bólu szkieletowego i migreny, a także do terapii wspomagającej choroby psychiczne, takie jak depresja, lęk i powiązane zaburzenia snu. Wszystkie inne liczne zastosowania HEALY nie są obecnie uznawane przez medycynę konwencjonalną (z powodu braku dowodów w rozumieniu medycyny konwencjonalnej).

🍀HEALY to urządzenie zupełnie nowej ery i informacyjna medycyna* przyszłości (medycyna informacyjna / kwantowa*), wykraczające swoim zakresem poza znane oficjalnie zastosowania. HEALY oferuje działania na miejscu i na odległość, zarówno w typowych tematach fizycznych jak i energetycznych (kwantowe pola informacyjne).

🍀W przypadku działań na miejscu dokonywana jest korekta częstotliwości komórkowych. Zaburzenia napięcia błony komórkowej są zgodnie z modelem badaczy Roberta O. Beckera i Bjorna Nordenstroma, byłych przewodniczących Komitetu Noblowskiego współodpowiedzialne za prawie wszystkie ostre i przewlekłe stany chorobowe. HEALY ma pomóc Ci w odzyskaniu zdrowego napięcia błony komórkowej. Przez komórki i cały organizm przepływają mikroprądy o różnych częstotliwościach.
Wraz z postępującym wiekiem oraz w czasie chorób może zgodnie z wyżej wspomnianym modelem dochodzić do spadku napięcia błony komórkowej. Proces ten może objawiać się bólami i stanami zapalnym, a nawet śmiercią komórki.
Wykorzystując prawidłowe prądy i częstotliwości, HEALY ma przeciwdziałać temu procesowi, a nawet go odwrócić.

🍀Oprócz certyfikowanych zastosowań medycznych znajdziesz w nim również opcje działania na czakrach, aurze, medianach, ich korekcie i uzdrowieniu, wprowadzaniu pożądanych danych w pole osobiste oraz wiele innych niezwykłych zastosowań, zaś wersja HEALY RESONANCE wzbogacona jest o moduł kwantowy pozwalający działać na polach informacyjnych (kwantowych, morficznych) zarówno lokalnie jak i na odległość. Możesz również wgrywać w swoje osobiste pole informacyjne częstotliwości homeopatyczne, witamin, aminokwasów czy minerałów jak również energie kamieni szlachetnych czy kwiatowe (np. esencje Bacha). Po dokonaniu analizy i przesłaniu wibracji otrzymujesz raport w formacie PDF odnośnie wymaganych działań. Obecnie najbardziej rozbudowaną wersją HEALY jest wersja Professional i w teorii jest ona przeznaczona głównie dla praktykujących terapeutów.
Za pomocą HEALY możesz również oczyszczać i wzbogacać pola morficzne domu, samochodu, biura a nawet wybranych przedmiotów.


KUPNO HEALY

🍀Gdybyś chciała (chciał) zakupić takie urządzenie dla siebie, zapraszam do skorzystania z wklejonych tu linków (w zależności od tego, z jakiego rejonu świata dokonujesz zakupu). Po przejściu na stronę HEALY – po kilku sekundach – pojawi się okno, w którym proszę kliknąć przycisk YES, THIS IS MY REFERER.

Sklep dla zakupów w EUROPIE – link (klik)

Sklep dla zakupów w USA – link (klik)

Sklep dla zakupów w AZJI – link (klik)

Sklep dla zakupów w AUSTRALII – link (klik)

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej lub skorzystać z sesji z użyciem HEALY (patrz poniżej), serdecznie zapraszam do kontaktu.


Każdej osobie, która przy zakupie skorzysta z podanego powyżej polecającego linka do zakupu, zapewniam GRATIS pełne szkolenie o wartości 600 zł z zakresu uruchomienia i fachowej obsługi HEALY w zakresie aplikacji częstotliwości i mikroprądów oraz kwantowej (Resonance) oraz wsparcie merytoryczne. Szkolenia te są również dostępne dla osób, które nabyły HEALY w inny sposób lub z polecenia innych osób (opcja pełnopłatna).

Bardzo proszę o kontakt PRZED dokonaniem zakupu – jest to ważne dla prawidłowego przebiegu procedury zakupu. W przypadku dokonania zakupu bez skutecznego skorzystania z linka polecającego, szkolenie i wszelkie dalsze porady dla osób spoza mojej struktury dostępne są jedynie w formie odpłatnej.


SESJE ZDALNE HEALY

Jeżeli chcesz skorzystać z działania HEALY na odległość (sesje zdalne), zapraszam do kontaktu.

W trakcie sesji HEALY skanowane jest Twoje pole informacyjne, usuwane są zdiagnozowane blokady i wprowadzane są niezbędne korekty. Dokonywana jest analiza i korekta czakr, pól informacyjnych, usuwanie blokad karmicznych i energetycznych oraz wprowadzenie korzystnych częstotliwości do pola informacyjnego osoby. Sesje HEALY umożliwiają również oczyszczenie miejsc (domów, mieszkań, biur, samochodów itp.) z negatywnej energii i wprowadzenie wspierających wibracji.

🍀SESJA SIEDMIODNIOWA. Możesz skorzystać wygodnej i doskonałej oferty sesji siedmiodniowej tj. codziennej korekty i optymalizacji Twojego pola przez 7 kolejnych dni. W trakcie wstępnej rozmowy z osobą przygotowujemy odpowiednie dane i ustalamy plan działania. Dokonywana jest analiza i korekta czakr, pól informacyjnych, usuwanie blokad karmicznych i energetycznych oraz wprowadzenie korzystnych częstotliwości do pola informacyjnego. Opcja ta nie wymaga codziennego zaangażowania osoby, a transfer korekt i wibracji odbywa się przez kolejne 7 dni. Otrzymujesz w ten sposób codzienną opiekę energoterapeutyczną, a Twój stan energoinformacyjny jest regularnie optymalizowany. Koszt sesji siedmiodniowej wynosi łącznie 300 zł za 7 dni.

Udział w sesjach jest płatny z góry. Na życzenie wystawiam fakturę.

SESJE NA MIEJSCU. Są to sesje wykonywane z użyciem tzw. cewki Tesli, która jest stosowana miejscowo w celu korekty / odbudowy zaburzonych częstotliwości komórkowych w celu przywrócenia organizmu do tzw. stanu wzorcowego. Zwykle wymagane jest kilka sesji, aby zaobserwować i utrwalić efekty. Koszt jednej sesji bezpośredniej wynosi 150 zł (lub 200 zł z dojazdem do klienta w Szczecinie w promieniu do 10 km – szczegóły do ustaleń indywidualnych).


SZKOLENIA HEALY

Jeżeli jesteś już posiadaczem urządzenia HEALY do terapii częstotliwościami (lub wkrótce nim zostaniesz), a nie wiesz jak je uruchomić i skonfigurować, chcesz w przyjemny i przystępny sposób nauczyć się jak korzystać z ogromu oferowanych przez nie możliwości terapeutycznych, dowiedzieć się jak wykorzystywać urządzenie do terapii zdalnej i do tworzenia Twoich osobistych programów – z przyjemnością podzielę się z Tobą moją wiedzą teoretyczną i praktyczną na indywidualnym lub grupowym spotkaniu bezpośrednim lub spotkaniu online. Osoby i grupy zainteresowane uzyskaniem takiej wiedzy zapraszam do kontaktu podanego poniżej.


KONTAKT

pawel.lyszczyk@gmail.com

Telefon: +48 605 081 489

TELEGRAM / SIGNAL (nr telefonu jak wyżej)

facebookFacebook: Paweł Łyszczyk

facebookFacebook (fanpage): „Harmonizacja Kwantowa® – Paweł Łyszczyk”

facebookGrupa dyskusyjna na FB: Grupa „Harmonizacja Kwantowa®


*INFORMACJA: Działania z użyciem urządzenia HEALY nie zastępują oficjalnych systemów medycznych, leczenia ani diagnozy medycznej. HEALY jest urządzeniem medycznym certyfikowanym w klasie IIa w zakresie leczenia przewlekłego bólu, fibromialgii, bólu szkieletowego i migreny, a także do terapii wspomagającej choroby psychiczne, takie jak depresja, lęk i powiązane zaburzenia snu. Wszystkie inne liczne zastosowania HEALY nie są obecnie uznawane przez medycynę konwencjonalną (z powodu braku dowodów w rozumieniu medycyny konwencjonalnej). Stosowanie HEALY nie stanowi obietnicy uzdrowienia i należy je traktować i rozumieć jako cele, intencje i afirmację. Sposób wykorzystania informacji uzyskanych podczas sesji stanowi wyłączną odpowiedzialność osoby w niej uczestniczącej. Informacje uzyskane podczas sesji nie są formą jakiejkolwiek obietnicy wyzdrowienia.

Źródło: Network Magazine

P.S. Polecam to nagranie wszystkim, którzy są zainteresowani elektroterapiami HEALY i chcą się dowiedzieć znacznie więcej o samym urządzeniu. Dominika Brzeżańska jest terapeutką TIME WAVER, czyli stacjonarnej wersji urządzenia i świetnie potrafi przekazać wiedzę. Zapraszam!

☀☀☀

https://www.facebook.com/watch/live?ref=watch_permalink&v=224172389733338


Reklama