Uwalnianie Metodą TIMELESS

Jak zapewne zauważyliście, po metodach kwantowych od pewnego czasu zakres moich zainteresowań poszerzył się o Metodę Timeless, tj. uwalniania i poszerzania świadomości, którą na potrzeby własne nazwałem po swojemu „debytyzacją”. W skrócie polega ona na uświadomieniu sobie, jakiego rodzaju byty, istoty holograficzne i międzywymiarowe, wzorce informacyjne (hologramy) wpływają na nasze emocje i na nasze życie, na ich identyfikacji, prześledzeniu w jaki sposób i dokąd poprzez manipulacji tychże „bytów” ucieka i wędruje nasza energia, w jaki sposób jest bez naszej zgody wykorzystywana, odzyskiwanie jej poprzez anulowanie naszych nieświadomych zgód i usunięcie „pasożytów energetycznych” w celu połączenia się ze Źródłem bez różnego rodzaju „szemranych pośredników” astralnych typu fałszywe „aniołki” czy „przewodnicy duchowi”. Efektem tego procesu (sesji) jest zmiana postrzegania rzeczywistości, zwiększone możliwości radzenia sobie ze stanami niepożądanymi i stresem, odczuwanie tzw. lekkości istnienia oraz spowodowanie uwolnienia od blokad i lepszego przepływu energii we wszystkich aspektach naszego życia. W ramach sesji poczujesz, jak wygląda istnienie poza Matrixem.

Jakiś czas temu, aby móc skuteczniej działać w tym zakresie dla siebie i dla innych postanowiłem wiedzę na ten temat usystematyzować i „usankcjonować”, co odbyło się w ramach praktycznych warsztatów Metody TIMELESS.

W ostatnim czasie poszerzyłem zakres Metody Timeless o praktykę usuwania tzw. holograficznych kamertonów emocji, czyli swego rodzaju „implantów” rezonujących (więcej TU).

Więcej na temat korzyści wynikających z TIMELESS i niektórych jej zasad (bardzo ważne) możecie przeczytać pod poniższymi linkami (przeczytaj proszę, nim zdecydujesz):

https://pawellyszczyk.wordpress.com/2018/10/09/uwalnianie-metoda-timeless/

https://pawellyszczyk.wordpress.com/2018/10/19/ten-kto-ma-dostep-do-zrodla-nie-czerpie-wody-z-kaluzy/

https://pawellyszczyk.wordpress.com/2018/11/22/uwalniaj-sie-samodzielnie/

https://pawellyszczyk.wordpress.com/2018/12/01/byty-a-energia-zyciowa-i-finansowa/

https://pawellyszczyk.wordpress.com/2019/02/21/jak-identyfikowac-i-usuwac-codzienne-podpiecia-energetyczne/

https://pawellyszczyk.wordpress.com/2019/03/25/po-co-jest-zarlok-w-matrixie/

https://pawellyszczyk.wordpress.com/2019/04/20/jak-z-pomoca-metody-timeless-uzdrawiac-relacje-osobiste/

https://pawellyszczyk.wordpress.com/2019/12/03/holograficzne-kamertony-emocji-uwolnienie-samodzielna-praktyka/

Sesja wg Metody TIMELESS trwa od ok. 1 do 3 godzin.

Koszt sesji / konsultacji wynosi 200 zł za każdą rozpoczętą godzinę.

Telefon: +48 605 081 489

Dyplom TIMELESS