Uwalnianie Metodą TIMELESS

Wraz z zachodzącymi w ostatnim czasie mocnymi przemianami energetycznymi znacząco wzrosła aktywność pasożytniczych form energetycznych wobec ludzkości, co objawiać się może np. gwałtownym smutkiem, przeraźliwym strachem, lękiem czy złością „znikąd” czy innymi dolegliwościami mentalnymi, a nawet fizycznymi. Ze względu na zachodzące we Wszechświecie i w w nas samych zmiany (kolejne osoby odzyskują połączenie z Pierwotnym Źródłem Wszystkiego Co Jest) formy te z dnia na dzień pozbawiane są zasilania. Aby przetrwać, rozpaczliwie go szukają więc wśród nas, nie tylko tworząc nieprzyjemne sytuacje lub prowokując niskie emocje, ale potrafią nawet „wyczuć”, gdy w związku z zachodzącymi w nas procesami zrzucania starych programów i traum pozbywamy się smutku, żalu i starają się również i z tej okazji skorzystać. Uważam, że w obecnym czasie ta metoda (opisy znajdziesz poniżej) powinna być dostępna dla każdego, a każdy kto ją pozna może ją stosować samodzielnie dla siebie i dla innych, uwalniając przy tym nie tylko swoją naszą wspólną przestrzeń (tak to działa – uwalniając siebie – uwalniasz również innych – tym samym znacząco ograniczając działania wspomnianych form energetycznych.

Po zdobyciu wcześniej doświadczeń metodach kwantowych uzupełniłem zakres pracy o wspomnianą Metodę Timeless, tj. uwalniania i poszerzania świadomości, którą na potrzeby własne nazwałem po swojemu „debytyzacją”. W skrócie polega ona na uświadomieniu sobie, jakiego rodzaju formy, istoty holograficzne i międzywymiarowe, wzorce informacyjne (hologramy) wpływają na nasze emocje i na nasze życie, na ich identyfikacji, prześledzeniu w jaki sposób i dokąd poprzez manipulacje takich form ucieka i wędruje nasza energia, w jaki sposób jest bez naszej zgody wykorzystywana, odzyskiwanie jej poprzez anulowanie naszych nieświadomych zgód i usunięcie „pasożytów energetycznych” w celu połączenia się ze Źródłem – bez różnego rodzaju „szemranych pośredników”. Efektem tego procesu (sesji) jest zmiana postrzegania rzeczywistości, zwiększone możliwości radzenia sobie ze stanami niepożądanymi i stresem, odczuwanie tzw. lekkości istnienia oraz spowodowanie uwolnienia od blokad i lepszego przepływu energii we wszystkich aspektach naszego życia. W ramach sesji poczujesz, jak wygląda istnienie poza Matrixem.

Więcej na temat korzyści wynikających z TIMELESS i niektórych jej zasad (bardzo ważne) możecie przeczytać pod poniższymi linkami (przeczytaj proszę, nim zdecydujesz):

https://pawellyszczyk.wordpress.com/2018/10/09/uwalnianie-metoda-timeless/

https://pawellyszczyk.wordpress.com/2018/10/19/ten-kto-ma-dostep-do-zrodla-nie-czerpie-wody-z-kaluzy/

https://pawellyszczyk.wordpress.com/2018/11/22/uwalniaj-sie-samodzielnie/

https://pawellyszczyk.wordpress.com/2018/12/01/byty-a-energia-zyciowa-i-finansowa/

https://pawellyszczyk.wordpress.com/2019/02/21/jak-identyfikowac-i-usuwac-codzienne-podpiecia-energetyczne/

https://pawellyszczyk.wordpress.com/2019/03/25/po-co-jest-zarlok-w-matrixie/

https://pawellyszczyk.wordpress.com/2019/04/20/jak-z-pomoca-metody-timeless-uzdrawiac-relacje-osobiste/

https://pawellyszczyk.wordpress.com/2019/12/03/holograficzne-kamertony-emocji-uwolnienie-samodzielna-praktyka/

https://pawellyszczyk.wordpress.com/2020/12/19/zalety-i-cechy-metody-timeless-i-metod-kwantowych/

🚩UWAGA: Prezentowane metody i techniki w żadnym przypadku nie zastępują profesjonalnej pomocy medycznej i stanową wyłącznie formę pomocniczą.

Sesja wg Metody TIMELESS trwa od ok. 1 do 3 godzin. Można ją skutecznie przeprowadzić w czasie rozmowy telefonicznej (najczęściej praktykowane) lub w czasie spotkania osobistego.

Koszt sesji / konsultacji wynosi 250 zł za każdą rozpoczętą godzinę.

Koszt szkolenia indywidualnego z Metody Timeless: 1500 PLN

KONTAKT

Telefon: +48 605 081 489

TELEGRAM

gg2Kontakt GG: 3562825

pawel.lyszczyk@gmail.com

facebookFacebook: „Harmonizacja Kwantowa® – Paweł Łyszczyk”

facebookFacebook: Paweł Łyszczyk

facebookGrupa dyskusyjna na FB: Grupa „Harmonizacja Kwantowa®

Dyplom TIMELESS
Reklama