Uwalnianie Metodą TIMELESS

Jak zapewne zauważyliście, po metodach kwantowych od pewnego czasu zakres moich zainteresowań poszerzył się o Metodę Timeless, tj. uwalniania i poszerzania świadomości, którą na potrzeby własne nazwałem po swojemu „Debytyzacją”. W skrócie polega ona na uświadomieniu sobie, jakiego rodzaju byty, istoty, zworce informacyjne (hologramy) wpływają na nasze emocje i na nasze życie, na ich identyfikacji, prześledzeniu w jaki sposób i dokąd poprzez manipulacji tychże bytów ucieka i wędruje nasza energia, w jaki sposób jest bez naszej zgody wykorzystywana, odzyskiwanie jej poprzez anulowanie naszych nieświadomych zgód i usunięcie „pasożytów energetycznych” w celu połączenia się ze Źródłem bez różnego rodzaju „pośredników”. Efektem tego procesu (sesji) jest zmiana postrzegania rzeczywistości, zwiększone możliwości radzenia sobie ze stanami niepożądanymi i stresem, odczuwanie tzw. lekkości bytu oraz spowodowanie uwolnienia od blokad i lepszego przepływu energii we wszystkich aspektach naszego życia.
Jakiś czas temu, aby móc skuteczniej działać w tym zakresie dla siebie i dla innych postanowiłem wiedzę na ten temat usystematyzować i „usankcjonować”, co odbyło się w ramach praktycznych warsztatów Metody TIMELESS.

W ostatnim czasie poszerzyłem zakres Metody Timeless o praktykę usuwania tzw. holograficznych kamertonów emocji, czyli swego rodzaju „implantów” rezonujących (więcej TU).

Więcej na temat korzyści wynikających z TIMELESS i niektórych jej zasad (bardzo ważne) możecie przeczytać pod poniższymi linkami (przeczytaj proszę, nim zdecydujesz):

https://pawellyszczyk.wordpress.com/2018/10/09/debytyzacja-metoda-timeless/

https://pawellyszczyk.wordpress.com/2018/10/19/ten-kto-ma-dostep-do-zrodla-nie-czerpie-wody-z-kaluzy/

https://pawellyszczyk.wordpress.com/2018/11/22/uwalniaj-sie-samodzielnie/

https://pawellyszczyk.wordpress.com/2018/12/01/byty-a-energia-zyciowa-i-finansowa/

https://pawellyszczyk.wordpress.com/2019/02/21/jak-identyfikowac-i-usuwac-codzienne-podpiecia-energetyczne/

https://pawellyszczyk.wordpress.com/2019/03/25/po-co-jest-zarlok-w-matrixie/

https://pawellyszczyk.wordpress.com/2019/04/20/jak-z-pomoca-metody-timeless-uzdrawiac-relacje-osobiste/

https://pawellyszczyk.wordpress.com/2019/12/03/holograficzne-kamertony-emocji-uwolnienie-samodzielna-praktyka/

Sesja wg Metody TIMELESS trwa od ok. 1 do 3 godzin.

Koszt sesji / konsultacji wynosi 100 zł za godzinę.

Telefon: +48 605 081 489

Dyplom TIMELESS