TIME WAVER

Chwilę trwało i się wykreowało! Niesamowity splot kwantowych zdarzeń, kreacja (również wspierana kwantowo na Healy) i pojawienie się niesamowitych ludzi na mojej drodze, czyli Doroty i Przemka i oto jest!!! To dzięki nim to urządzenie znalazło się w Szczecinie!
Działam na TIME WAVER!!! Na jednym z najlepszych kwantowych urządzeń terapeutycznych na świecie, w specjalnie do tego celu stworzonym gabinecie!!! Tuż za drugim drzwiami, za którymi Basia wykonuje wspaniałą akupunkturę, a Dorota cudowne masaże!!!
A oto i w tle TIME WAVER – stacjonarny Wielki Ojciec i Wielka Matka, którzy zrodzili swoje kwantowe dziecko w wersji przenośnej kieszonkowej, czyli HEALY – poniżej link do artykułu do poczytania, bo to naprawdę ciekawe, a jeśli ktoś po lekturze zainteresuje się sesją na Time Waver lub posiadaniem HEALY, zapraszam do wybranej formy kontaktu lub pod nr tel. +48 605 081 489.

Link do artykułu zewnętrznego o Time Waver: https://kwanty.pl/timewaver
Zapraszam również do zapoznania się z artykułami o HEALY (klik) z rodziny Time Waver, które możesz nosić w kieszeni, a w tym czasie wykonuje się dla Ciebie terapia.

Reklama