Wszechświaty równoległe…

wormhole-2514312_1920Źródło: Free images from https://pixabay.com

Stare struktury runęły lub się sypią. Brzmi jak banał, ale tak jest.
Nie tylko w nas, ale we wszechświecie będącym naszym odbiciem i vice versa.
Ostatnio na spotkaniu naszej grupy Szczecińskich Spotkań Kwantowych pracowaliśmy nad tzw. „pokojem na świecie”. Oczywiście chwalebne, choć i to brzmi banalnie. 🙂
Mam też inne wrażenie, ale może jest ono tylko moje.
Weszliśmy w kwantowość, nasza świadomość i podłączenie do pola jest większe niż przeciętnego „zjadacza chleba”. Podłączając się do pola burzymy nasze własne stare struktury. Jesteśmy jednocześnie nieodłącznie częścią pola. Czy nie macie czasem wrażenia, że sytuacja na świecie zaczyna momentami przypominać nasze własne burze, ale w większej skali?
Może my, w innym wszechświecie równoległym, my którzy tam w tamtym świecie nigdy nie dotknęliśmy kwantwości, żyjemy w znacznie spokojniejszym świecie, bo być może ten obecny jest odbiciem naszych zmian?
Na pewno są takie wszechświaty, gdzie wszystko mamy już przerobione (świat fizyczny również) i wszystko jest optymalne. Ostatnio przenikają się one regularnie, więc może to okazja złapać jakiś portal. Czy sądzicie, że korzystając z tego co umiemy moglibyśmy dokonać naszej kwantowej teleportacji do tego optymalnego wszechświata?
Ja chętnie spróbuję w najbliższym czasie…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s