Warsztaty

Wszyscy żyjemy w polu energoinformacyjnym (kwantowym) „zawieszonym” w czystej świadomości i zawierającym wszystkie możliwe rozwiązania dotyczące praktycznie każdej dziedziny naszego życia.
My również również jesteśmy nieodłączną częścią tego pola.
Absolutnie wszystko we Wszechświecie to energia, światło, informacja – zarówno nasz stan zdrowia, emocji jak i nasza przeszłość, przyszłość, relacje, dobrostan, to jak żyjemy, kim jesteśmy i kim możemy być.
Dzięki umiejętnie stosowanym metodom komunikacji z czystą świadomością i pracy z polami energoinformacyjnymi, z wykorzystaniem efektu obserwatora znanego z fizyki kwantowej, dzięki prostym ćwiczeniom praktycznie każdy z nas może uruchomić w sobie ukryty potencjał wpływania na otaczającą nas rzeczywistość.

Zapraszam do kontaktu (link-klik).

Warsztaty Harmonizacji Kwantowej®, Dwupunktu M3P, Timeless-Clear Space i innych metod.

SZCZECIN (16-17 grudnia 2017) – kliknij

WROCŁAW (6-7 stycznia 2018) – kliknij

WARSZAWA (13-14 stycznia 2018 – kliknij)

WROCŁAW (20-21 stycznia 2018) – kliknij

SZCZECIN (27-28 stycznia 2018) – kliknij

WROCŁAW (3-4 lutego 2018) BEZPŁATNE SPOTKANIE KWANTOWE – kliknij

WROCŁAW (3-4 marca) 1) WARSZTATY MASAŻU KWANTOWEGO. 2) DWUPUNKT M3P POZIOM 2 (SZCZEGÓŁY W LINKU – kliknij)

WARSZAWA (10-11 marca 2018) – kliknij

SZCZECIN (17-18 marca 2018) – kliknij

WROCŁAW (7- 8 kwietnia 2018) – kliknij

HAMBURG – STADE (14-15 kwietnia 2018) – kliknij

SZCZECIN (26-27 maja 2018) – kliknij

WROCŁAW (2-3 czerwca 2018) – kliknij

METODA TIMELESS-CLEAR SPACE WARSZAWA (23 stycznia 2021) – KLIKNIJ, ABY UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI

Uwalnianie METODĄ TIMELESS od bytów-istot holograficznych kradnących Twoją energię, wprowadzających Cię w niskie stany (np. smutek czy przygnębienie)  – możliwe spotkania osobiste w Szczecinie w dowolnym umówionym terminie oraz we Wrocławiu – na przełomie każdego miesiąca – po wcześniejszym umówieniu lub jeśli nie możesz wziąć udziału osobiście, również telefonicznie / Skype / Messenger. Metoda wyjątkowa, ponieważ już sam udział w jednej sesji nauczy Cię, jak ją wykonywać w podstawowym zakresie dla siebie i innych. Chcesz poczuć lekkość istnienia i utrzymać ten stan? Zapraszam do zapoznania się z opisem i do kontaktu na:

https://pawellyszczyk.wordpress.com/uwalnianie-metoda-timeless/

Dostępne są również szkolenia na życzenie dla firm i ośrodków rozwoju oraz osób prywatnych (na zamówienie) oraz w trybie online (Skype, Messenger), zarówno indywidualne jak i grupowe z zakresu Harmonizacji Kwantowej i Dwupunktu M3P.
Jakie korzyści daje indywidualne szkolenie online?
– sama / sam ustalasz, ile godzin dziennie chcesz poświęcić na naukę – umawiamy się na pasujące Tobie godziny, które nie kolidują z Twoją pracą ani zajęciami – również w dni robocze (ilość spotkań do ustalenia),
– zajęcia zwykle rozpoczynają się o godzinie 18:00 i w zależności od potrzeb, jedno spotkanie trwa około 3 godzin,
– otrzymujesz indywidualny tok nauczania, co pozwala na zadawanie znacznie większej ilości pytań niż w przypadku zajęć grupowych prowadzonych na żywo,
– wymierne korzyści finansowe w porównaniu do udziału w zajęciach, na które musiałabyś / musiałbyś pojechać do innego miasta – to często kilkaset złotych zaoszczędzone na przejazdach, hotelach, wyżywieniu zewnętrznym…no i nie musisz się ruszać ze swojego wygodnego fotela, 😉
– tak jak w przypadku każdych zajęć otrzymujesz materiały szkoleniowe (tu w formie elektronicznej), gdzie wykonanie każdej techniki dwupunktu jest opisane precyzyjnie, a nie jedynie hasłowo, tak aby można było do nich wrócić w dowolnym momencie; na zakończenie otrzymujesz również imienny certyfikat.

W PLANIE: WARSZAWA, WROCŁAW, SZCZECIN. Tygodniowe wczasy z metodami kwantowymi. Uczestnicy w trakcie codziennych zajęć poznają wszystkie metody oferowane przez Harmonizację Kwantową w ciągu tygodniowego pobytu (w przygotowaniu).

Uwaga: aktualne ogłoszenia o warsztatach wszystkich metod kwantowych zawsze znajdziesz na stronie Harmonizacja Kwantowa® na Facebook’u (klik).

Ponadto, we współpracy z Instytutem Metamorfozy Świadomości w Szczecinie planowane są regularne cykle szkoleń z zakresu metod kwantowych. Więcej informacji można uzyskać na stronie Instytutu (klik).

Dodatkowo, warsztaty prowadzę również w siedzibie Pomorskiego Towarzystwa Psychotronicznego w Szczecinie. Najbliższe weekendowe warsztaty harmonizacji kwantowej i dwupunktu metodą M3P (pakiet 2 dni) organizowane przez PTP odbędą się w dniach 16-17 grudnia czerwca 2017. Więcej informacji – patrz link (klik).

Szczegółowe informacje udzielane są mailowo, patrz zakładka O mnie-Kontakt…(klik) lub pod nr telefonu 605 081 489. Opis warsztatów dostępny jest na FB pod wyżej podanymi linkami.

* INFORMACJA: Osoby zainteresowane informuję, że na życzenie warsztaty prowadzone są również dla zorganizowanych grup indywidualnych (znajomi, rodzina).
Proszę o wcześniejsze zgłoszenie w celu ustalenia terminu szkolenia.


Zapraszam na spotkanie z nieograniczonymi możliwościami, które oferuje nam świat kwantowy.

 • Harmonizacja Kwantowa® – pokaże Ci w sposób przekrojowy, w jaki sposób możesz zmieniać swoje życie i pomagać sobie i innym działając na jego różnych poziomach. Co najważniejsze – dostęp do tych nieograniczonych zasobów ma każdy. Na warsztatach dowiesz się jak z nich skorzystać w prosty sposób.Jest to prosta metoda transformacji rzeczywistości i uzdrawiania różnego rodzaju sytuacji (której może nauczyć się każdy!) i wspomagania naturalnych sił organizmu, która bazuje m.in. na skupieniu świadomości, „pozbywaniu się myśli”, świadomym przebywaniu w polu własnego serca (ćwiczenia) i synchronizacji półkul mózgowych (ćwiczenia) powodując, że aktywizują się naturalne siły doprowadzając do stanu harmonizacji, a my uzyskujemy dostęp do nieograniczonych możliwości. Metody Harmonizacji Kwantowej można stosować dla celów transformacji, harmonizacji i uzdrawiania nas samych, naszych relacji, uzdrawiania sytuacji, emocji, wyciszenia, wspomagania naturalnych sił organizmu i innych. Można ją stosować również na odległość. Na zakończenie warsztatu HK uczestnicy poznają również podstawową, ale wyjątkowo uniwersalną technikę z metody M3P (ze względu na rozbudowany program i silne zwykle reakcje uczestników, całość metody M3P przekazywana jest na odrębnych warsztatach).

Inne oferowane warsztaty:

 • Metoda Dwupunktu M3P – rozszerzona wersja popularnej metody dwupunktowej, działanie na głębszych poziomach świadomości. W metodzie tej w prosty, a jednocześnie zaskakujący skuteczny sposób korzystamy z informacji zawartych w polach informacyjnych (kwantowych, morficznych), które zawierają wszelkie możliwe rozwiązania. Wspomaganie rozwiązań sytuacyjnych, naturalnych sił organizmu. To transformacja rzeczywistości niejednokrotnie w sposób natychmiastowy, której nauczyć może się każdy w ciągu jednodniowego warsztatu! Za pomocą metody trzypunktowej M3P możemy pomagać sobie i innym, również na odległość.
 • Rysunek Automatyczny – rysunek z podświadomości pozwalający samodzielnie docierać do przyczyn tematu, z którym pracujemy, traum, blokad. Rysunek automatyczny nie wymaga talentów plastycznych, a jedynie otwartego podejścia. To również transformacja rzeczywistości, wspomaganie rozwiązań sytuacyjnych, naturalnych sił organizmu i samouzdrawiania. Za pomocą rysunku automatycznego możemy pomagać sobie i innym, również na odległość. Korzystanie z powyższych metod przy wykonywaniu rysunku znacznie rozszerza możliwości tej techniki.
 • Techniki Matrycy Kwantowej bazujące na doświadczeniach dr Richarda Bartletta (opis w przygotowaniu).

Każdy uczestnik warsztatów na zakończenie otrzymuje imienny certyfikat.

Baner HK WARSZTATY

W celu uzyskania większej ilości informacji proszę o kontakt emailowy lub na FB (dostępne w zakładce „O mnie…„).

Zajęcia indywidualne – bezpośrednio lub online (klik).

Zapraszam do kontaktu: O mnie-Oferta-Warsztaty-Sesje-Certyfikaty


Programy zajęć

HARMONIZACJA KWANTOWA®

Harmonizacja Kwantowa® jest i może być metodą stosowaną samodzielnie, stanowi jednak również doskonałą bazę do praktykowania Metody Trzypunktowej (odrębne zajęcia, opis poniżej).

PROGRAM ZAJĘĆ:

 • punkt świadomości
 • technika uwolnienia od myśli i synchronizacji półkul
 • technika skupienia świadomości na myśli przestrzennej wg Kinslowa
 • zastosowanie muzyki synchronizacyjnej
 • zastosowanie dźwięków theta
 • ćwiczenia w skupianiu świadomości
 • Medytacja „Galaktyczny Lot” – poszerzenie świadomości
 • taniec Ajai Alai
 • medytacja z naturą w stanie Czystej Świadomości
 • optymalna harmonizacja
 • harmonizacja dla siebie i innych
 • rola intencji w procesie kwantowym
 • harmonizacja z intencją
 • technika pracy w grupie
 • stosowanie dla siebie, dla innych, na odległość
 • stosowanie dla zdrowia, stanów emocjonalnych, sytuacji życiowych, emocji
 • harmonizacja w przyszłość (programowanie, prysznic HK)

METODA DWUPUNKTU M3P (franc. Methode des Trois Points)

Zaleca się, aby zajęcia z Metody M3P poprzedzone zostały szkoleniem z zakresu Harmonizacji Kwantowej® (opis powyżej).

PROGRAM ZAJĘĆ POZIOMU 1 (podstawowego)

 • różowa sfera ochronna wg Bartletta
 • potoki wstępujące i zstępujące jako podstawa istnienia oraz łączności z polem Ziemi i Wszechświata
 • stan czystej świadomości (uwolnienie od myśli)
 • pole serca jako łącznik z polami energoinformacyjnymi
 • rola intencji w procesie kwantowym
 • technika triangulacji, wykonanie M3P
 • technika akceptacji zmian
 • technika transformacji rzeczywistości
 • pytania otwarte z procesie M3P
 • technika pracy z polami morficznymi (odłączanie pól hamujących, przyłączanie pól wspierających)
 • uwolnienie od emocji, blokad, programów, przekonań (releasing)
 • technika pracy na linii czasu (przeszłość)
 • technika „podróż w przyszłość”
 • stosowanie dla siebie, dla innych, na odległość
 • bezpieczeństwo i etyka

metoda-trzypunktowa-m3p-poziom-1-okladka

Cennik warsztatów indywidualnych na rok 2021:

Metody Kwantowe: 3000 PLN

Metoda Timeless: 1500 PLN

Rysunek Kwantowy: 1200 PLN

Za każde szkolenie (po dostarczeniu danych) wystawiana jest faktura VAT.

Istnieje również możliwość nabycia Kart Częstotliwości Kwantowych wspierających procesy kwantowe, pomocnych m.in. w dwupunkcie i innych technikach (więcej o kartach: link).

Karty częstotliwości kwantowych (w formie foto-kart) są do nabycia w cenie 100 zł za komplet (plus ewentualny koszt wysyłki). Faktura VAT wystawiana jest po dostarczeniu danych.

Karty kwantowe-001

 

Telefon: +48 605 081 489

skypeKontakt Skype: pawellyszczyk303

TELEGRAM

gg2Kontakt GG: 3562825

pawel.lyszczyk@gmail.com

facebookFacebook: „Harmonizacja Kwantowa® – Paweł Łyszczyk”

facebookFacebook: Paweł Łyszczyk

facebookGrupa dyskusyjna na FB: Grupa „Harmonia Duszy – Paweł Łyszczyk”

Terapie kwantowe, uzdrawianie, terapie naturalne, energoterapia, nauka: harmonizacja kwantowa, dwupunkt, trzypunkt, rysunek automatyczny, ćwiczenia: synchronizacja kwantowa, sesje Reiki. Paweł Łyszczyk. Szczecin.

Reklama