Sesje i konsultacje

SESJE

  1. Matryca Energetyczna, Synchronizacja Kwantowa i inne metody kwantowe takie jak Dwupunkt, Moduły Bartletta i pozostałe działają pomocniczo w wielu przypadkach, na różnych płaszczyznach i w wielu aspektach,  stanowiąc metodę wspierającą. Należy jednak pamiętać, że w żaden sposób nie zastępują one oficjalnie uznanych systemów medycznych ani diagnozy medycznej*.
  2. Odrębne sesje na bazie specjalnych modułów Richarda Bartletta służą do korekty zaburzeń informacyjnych wzorców ciała i mogą być one wykonywane bezpośrednio lub na odległość (link).
  3. Sesje Uwalniania Metodą TIMELESS – więcej patrz link (klik).

Osoby zainteresowane zapraszam do ustalania indywidualnych terminów i zakresów. Sesje mogą odbywać się w sposób bezpośredni lub na odległość.

Dostępne są również wspomagające bezpośrednie sesje w innych metodach (kliknięcie na nazwę odsyła do opisu):

KOSNULTACJE

Jeżeli chcesz uzyskać pomoc w zakresie stosowania metod kwantowych lub uwalniania TIMELESS i masz inne pytania dotyczące powiązanej z nimi tematyki, zapraszam do umówienia się na indywidualne konsultacje. Możesz również umówić się na indywidualne szkolenie bezpośrednio lub przez Skype (dla jednej lub większej ilości osób).

Koszt spotkania / sesji / konsultacji wynosi 200 zł za każdą rozpoczętą godzinę poświęconą klientowi.

Faktury VAT wystawiane są po podaniu danych przez klienta.

Więcej informacji – zapraszam do kontaktu.

Kontakt:

Telefon: +48 605 081 489

skypeKontakt Skype: pawellyszczyk303

TELEGRAM

gg2Kontakt GG: 3562825

pawel.lyszczyk@gmail.com

facebookFacebook: HARMONIA DUSZY / HARMONIZACJA KWANTOWA

facebookFacebook: Paweł Łyszczyk

facebookGrupa dyskusyjna na FB: Grupa HARMONIZACJA KWANTOWA

Jeżeli interesują Cię warsztaty (KLIK).


ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE LUB ZADAJ PYTANIE:

FORMULARZ KONTAKTOWY


*Uwaga: Systemy Harmonizacji Kwantowej®, M3P oraz inne metody kwantowej transformacji i inne metody tu prezentowane mają charakter rozwoju osobistego i działań wspierających i w żaden sposób nie zastępują oficjalnych systemów medycznych, leczenia ani diagnozy medycznej. Nie są one również obietnicą rozwiązania problemów osobistych, jakichkolwiek innych czy wyzdrowienia. Sposób wykorzystania informacji uzyskanych podczas sesji wsparcia stanowi wyłączną odpowiedzialność osoby w niej uczestniczącej. Schizofrenia i inne zdiagnozowane przez lekarza oficjalnej medycyny zaburzenia psychiczne stanowią przeciwwskazania do uczestnictwa w sesji.

Reklama