Metoda DORNA-BREUSSA®.

Po szkoleniu z metody R.E.S.E.T.® w piątek nastąpił kolejny dzień szkolenia i znowu poznałem coś rewelacyjnego: Metoda DORNA-BREUSSA® pozwalająca w sposób bezbolesny i bezinwazyjny przywracać w kilka minut równą długość nóg, prostować miednicę, kręgosłup i aktywować wszystkie stawy w ciele. Przykładowo różnicę ok. 1,5 cm w długości nóg w udaje się wyrównać – bez rozwiązań siłowych – już w kilka minut (!!!). Warto mieć świadomość, że praktycznie każdy z nas ma nierówną długość nóg, co przekłada się na skrzywioną miednicę, a co za tym idzie skrzywiony kręgosłup i wynikające z tego dolegliwości nie tylko kostne, ale i organów wewnętrznych. Połączona jest z niesamowitym korekcyjnym, wspomaganym energetycznie masażem kręgosłupa! Zainteresowanym polecam wyszukanie pełnego opisu metody w internecie.

„Metoda Dorna-Breussa należy do alternatywnej medycyny manualnej, która jest od ponad 30 lat stosowana przez fizjoterapeutów, masażystów, naturoterapeutów oraz lekarzy. Najbardziej rozpowszechniona jest w Niemczech i krajach niemieckojęzycznych. Metoda ta ma szerokie zastosowanie głównie przy chronicznych bólach grzbietu i kręgosłupa, rwach kulszowych i ramiennych, skoliozach, wadach postawy u dzieci i dorosłych oraz przy innych stanach chorobowych organów wewnętrznych spowodowanych blokadami kręgosłupa.”

Zdjęcia długości nóg pacjentki przed wyrównaniem i kilka minut po zastosowaniu techniki Dorna-Breussa. Skorygowana różnica wyniosła ok. 1,5 cm.

Zabieg Dorna-Breussa

Certyfikat DORN-BREUSS Paweł Łyszczyk

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s