Theta Healing – kolejny krok

certyfikat-theta-healing-basic

Poznając kolejną metodę rozwoju i uzdrawiania, z wielką przyjemnością uczestniczyłem w warsztatach Theta Healing prowadzonych przez Anitę Putkiewicz, którą odebrałem jako niesamowitą osobę i doskonałą nauczycielkę i serdecznie polecać ją tym, którzy zainteresowani są tą metodą. Niezmiernie miło mi było tym razem znaleźć się w pozycji ucznia i siedzieć „przodem do tablicy” i uzyskać pierwszy tytuł Praktyka Theta Healing. 🙂

Czym jest metoda Theta Healing? Myślę, że najlepiej wyjaśnia to Anita, której wpis z jej strony www.alchemiaduszy.pl przytaczam poniżej:

„Metoda Theta Healing (Uzdrawianie Theta)  działa na wszystkich poziomach życia, w tym na poziomie: fizycznym, emocjonalnym, umysłowym i duchowym, usuwając bloki i przeszkody, które uniemożliwiają osiągnięcie pełnego potencjału w życiu.
Pracując z Theta Healing, wykorzystujesz naturalną moc swoich fal mózgowych. Będąc w stanie Theta, docierasz do podświadomości, gdzie są przechowywane ograniczające przekonania i uczucia, które blokują realizację marzeń i celów.
Kiedy już uda Ci się  skontaktować z podświadomością, korzystając z metody Uzdrawiania Theta,  jesteś w stanie zmienić ograniczające Cię przekonania i uczucia i zastąpić je pozytywnymi. Osoba otrzymująca uzdrawianie lub stosująca samodzielnie Theta Healing doświadcza głębokich pozytywnych zmian, ponieważ metoda Uzdrawiania Theta uwalnia głęboko zakorzenione lęki, negatywne przekonania i uczucia, ukryte w podświadomości, a w ich miejsce wprowadza pozytywne, wspomagające.
Emocje, uczucia oraz myśli mają  bezpośredni wpływ na fizyczne zdrowie (na co jest coraz więcej naukowych dowodów). Praca z przekonaniami i emocjami daje realną możliwość zastąpienia negatywnych emocji, uczuć i myśli na pozytywne, korzystne dla danej osoby, a tym samym w osiągnięciu optymalnego zdrowia. A wprowadzenie umysłu i utrzymanie go w stanie theta pomaga w osiągnięciu tego w szybki i efektywny sposób.
Opis, czym jest Theta Healing, to tylko teoria, która nic Ci nie da bez praktyki.”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s