O polu biznesu / działalności w ujęciu kwantowo-energetycznym.

(tapeciarnia.pl)226309_pieniadze_dolary_abstrakcja_art
Pod hasłem biznes rozumiem naszą działalność prowadzącą do tego, abyśmy zarabiali pieniądze lub inny sposób zapewniali sobie przychody (niekoniecznie w formie pieniężnej, czasem jest to barter lub innego rodzaju wartości dodane). Mam tu na myśli również potencjalny biznes, który może pojawić się u nas w przyszłości (kreacja pól morficznych).
Czy zdarzyło się Wam, że dzwoniliście do kogoś lub ktoś dzwonił do Was i mówiliście / usłyszeliście w słuchawce:

– Dzień dobry, tu firma X.

No to jak? Dzwoni więc firma, czy dzwoni człowiek?

Twój biznes to nie Ty.
Ty to Ty.
Wg zasad kwantowych / energetycznych, Twój biznes posiada swoje własne pole morficzne, krótko mówiąc istnieje jako forma informacyjna w polu kwantowym. To TY współpracujesz lepiej lub gorzej ze swoim BIZNESEM, ale w sensie energetycznym – nie jesteś nim.
Utożsamianie naszego JA z naszym BIZNESEM może być przyczyną niewłaściwego ukierunkowywania energii, blokad i zastoju w jej przepływie, itp, itd. Już sam fakt uświadomienia sobie tego wiele zmienia, a znając odpowiednie metody, możemy bardzo go wspomóc.
Jak więc można pracować metodami kwantowymi / energetycznymi nad i z naszym polem biznesu?

Zasadniczo, można z tym polami pracować, wspierać je i odblokowywać za pomocą większości metod kwantowych / energetycznych, np. ja w swojej praktyce najczęściej stosuję podane poniżej:

  • Harmonizacja Kwantowato prosta metoda transformacji i uzdrawiania różnego rodzaju sytuacji (której może nauczyć się każdy), która bazuje m.in. na skupieniu świadomości, „gubieniu myśli” (pustka, „nic”), świadomym przebywaniu w polu własnego serca i synchronizacji półkul mózgowych (ćwiczenia) powodując, że aktywizują się naturalne siły doprowadzając do stanu harmonizacji, a my uzyskujemy dostęp do nieograniczonych możliwości
  • Metoda M3P (La Méthode des Trois Points) – rozszerzona wersja popularnej metody dwupunktowej, działanie na głębszych poziomach świadomości.
  • Rysunek automatyczny – rysunek z podświadomości pozwalający dotrzeć do przyczyn tematu, z którym pracujemy. Nie wymaga talentów plastycznych, a jedynie otwartego podejścia.
  • Reiki – dawna japońska metoda pracy z energią uniwersalną. Więcej o Reiki znajdziesz tutaj.

Zapraszam do kontaktu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s