Uwalnianie Metodą TIMELESS

woman-591576_1920.jpgŹródło: Free images from https://pixabay.com

Zasadniczo – wszelkie lęki, smutki i inne podłe niskie uczucia wg idei uwalniania Metodą Timeless wiążą się z działaniem wzorców zaburzających w polu energoinformacyjnym człowieka lub – dla osób przyzwyczajonych do podejścia tradycyjnego – tzw. bytów.

Wzorce te (lub inaczej byty) wyczerpują nasze zapasy energetyczne na tak wielu wymiarach poziomach, że aż trudno to sobie wyobrazić i nie są to jedynie tzw. powszechnie uważane za byty błąkające się dusze.

Sprawa ma o wiele większy zasięg.

Aby się żywić i istnieć – te inteligentne wzorce (gdyż posiadają one pewien rodzaj maszynowej inteligencji) generują te emocje w swojej nieświadomej hodowli – ludzi – czyli w nas. Wtedy wydaje nam się, że „smutek pojawił się znikąd”. Płaczesz? Dołujesz się?

Nasza energia (fragmenty duszy) wtedy jest dystrybuowana również w inne wymiary. Proces zidentyfikowania i pozbycia się ich sprawia, że postrzeganie świata zmienia się momentalnie. Wraca również radość życia i przepływ energii, która została odzyskana. Zaczyna ona pracować dla Ciebie, nie zaś zasilać pasożytnicze wzorce.

Przestajesz przejmować się tzw. pierdołami, które za ich sprawką zostają wyolbrzymiane do niepojętych rozmiarów. To nie zmiana, to rewolucja. Kiedy raz się ich pozbędziesz i nie wejdziesz nigdy więcej w interakcję z nimi, Twoje życie ulegnie niewyobrażalnej zmianie. I nigdy więcej nie będziesz potrzebować żadnych pośredników. Będziesz robić to dalej samodzielnie, jednak nadal będziesz potrzebować uważności i świadomości z czym możesz mieć do czynienia, by obserwować, czy nie wchodzisz sytuacje, które „otwierają furtkę” kolejnym niechcianym gościom.

Może Cię to troszkę zaszokować, jak wyglądają w Twojej świadomości wzorce („byty”), które czerpały z Ciebie Twoją moc, a którą potem Ci „sprzedawały” za…kolejne porcje Twojej własnej mocy i to za TWOIM własnym przyzwoleniem! To pętla. Można to zmienić – Ty możesz to zmienić – a potem pokazywać innym, jak to zmienić.


*Jak każdy sposób alternatywny, również i ten nie zastępuje oficjalnej diagnozy i terapii medycznej i stanowi on jedynie sposób wspomagający.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s