„Debytyzacja” Metodą TIMELESS

woman-591576_1920.jpgŹródło: Free images from https://pixabay.com

Zasadniczo – wszelkie lęki, smutki i inne podłe niskie uczucia wg idei „debytyzacji” (jak ja to nazywam) wiążą się z działaniem tzw. bytów – bo one się tym żywią – z tak wielu wymiarów i poziomów, że aż trudno to sobie wyobrazić i nie są to jedynie błąkające się dusze, jak się zwykło myśleć.

To znacznie grubsza sprawa.

Aby się żywić – byty generują te emocje w swojej nieświadomej hodowli – ludzi – czyli w nas. Wtedy wydaje nam się, że „smutek pojawił się znikąd”. Płaczesz? Dołujesz się?

Nasza energia (fragmenty duszy) wtedy jest dystrybuowana również w inne wymiary. Proces zidentyfikowania i pozbycia się ich sprawia, że postrzeganie świata zmienia się momentalnie. Wraca również radość życia i przepływ energii, która została odzyskana.

Przestajesz przejmować się pierdołami, które za ich sprawką zostają wyolbrzymiane do niepojętych rozmiarów. To nie zmiana, to rewolucja. Kiedy raz się ich pozbędziesz i nie wejdziesz nigdy więcej w interakcję z nimi, Twoje życie ulegnie niewyobrażalnej zmianie. I nigdy więcej nie będziesz potrzebować żadnych pośredników. Będziesz robić to dalej samodzielnie, jednak nadal będziesz potrzebować uważności i świadomości z czym możesz mieć do czynienia, by obserwować, czy nie wchodzisz sytuacje, które „otwierają furtkę” kolejnym niechcianym gościom.

Może Cię to troszkę zaszokować, jakie istoty czerpały z Ciebie Twoją moc, którą potem Ci sprzedawały za…kolejne porcje Twojej własnej mocy i to za TWOIM własnym przyzwoleniem! Można to zmienić – Ty możesz to zmienić – a potem pokazywać innym, jak to zmienić.

 


*Jak każdy sposób alternatywny, również i ten nie zastępuje oficjalnej diagnozy i terapii medycznej i stanowi on jedynie sposób wspomagający.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s