Moduły Richarda Bartletta do korekty zaburzeń informacyjnych wzorców ciała

Każdy, kto zna Richarda Bartletta wie, że jest on twórcą wyjątkowych „konstrukcji” w matrycy energetycznej.
Wśród nich znajdują się gotowe moduły służące określonym celom, inaczej mówiąc utworzył on w polu informacyjnym gotowe wzorce stosowane w przypadku konkretnych działań.
Posiadają one swoje przypisane nazwy i odwzorowanie graficzne zbliżone w kształcie do fraktali, a łączące z pakietem informacji w matrycy.
Moduły ty służą do oczyszczenia i transformowania głęboko ukrytych zaburzeń i wzorców energetycznych powodujących problematyczne objawy w ciele i emocjach.
Dzięki pracy z klientem ciało może samo dokonać korekt zaburzeń, przy czym nie ma tu włączania się oceniającego działania umysłu. Dodatkowo, korygowane są wzorce informacyjne biopola – jest ono oczyszczane i normalizowane.
Przechwytywanie
Jak wygląda sesja korekty wzorców informacyjnych u klienta?
Nie jest ona w niczym zbliżona do typowych, powszechnie stosowanych sesji synchronizacji kwantowej czy dwupunktu.
Przeprowadzana jest ona w pozycji leżącej, czyli bardzo komfortowej dla osoby przyjmującej.IMG_1718
Już w początkowej fazie zabiegu odczuwana jest głęboka błogość i odprężenie.
Wykonywane jest tym czasie doładowanie zaawansowanych modułów w określonych miejscach ciała. W początkowym etapie pole informacyjne osoby oczyszczane jest z zakłóceń powodowanych przez smog elektromagnetyczny. W dalszej części ma również miejsce identyfikacja poszczególnych kręgów kręgosłupa – elementów do korekty na poziomie informacyjnym – ponieważ stan każdego kręgu odpowiada za kondycję i stan poszczególnych narządów. Korekta i normalizacja wzorców mentalnych, duchowych i fizyczycznych stanowi jeden z etapów procesu. Stan każdego kręgu odzwierciedlając zmiany w narządach sygnalizuje, iż znacznie wcześniej zmiany te nastąpiły w naszym polu informacyjnym. Celem zabiegu jest przywrócenie jak najlepszego stanu na wielu płaszczyznach.
Czas jednej sesji wynosi ok. 25 minut. Istnieje również możliwość przeprowadzenia na odległość.

Kontakt (klik).

7 komentarzy do “Moduły Richarda Bartletta do korekty zaburzeń informacyjnych wzorców ciała

  • W Polsce robi je z pewnością niejedna osoba, ja mieszkam w Szczecinie. Można je wykonywać bezpośrednio na osobie lub przy braku takiej możliwości – na odległość. Pozdrawiam. 🙂

   Polubienie

   • Dzięki za szybką odpowiedź, poczytam jeszcze o tym bo właściwie dopiero zaczynam ten temat. Dodam że przypadkow trafiłam na filmiki na YT Pawła, i kilka chyba zarezonowało. Szczególnie ten o intencji z przykładem Kinslow’a, b. ciekawe. Z kanału yt trafiłam tu…więc może to jakiś „znak” 🙂

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s