Pytania otwarte do Pola

3d white people lying on a question mark

Jedną z ciekawszych i łatwych w stosowaniu technik kwantowych dostępnych praktycznie każdemu jest zadawanie tzw. pytań otwartych do pola energoinformacyjnego. Przed zadawaniem takich pytań warto jednak świadome aktywować nasze pole serca, które stanowi łącznik z tymi polami. Tę prostą czynność przedstawiłem na filmie, który można znaleźć na Youtube na kanale Harmonizacja Kwantowa (klik).

Czym są pytania otwarte i jak zadajemy?
Są to pytania, które dotyczą interesujących nas kwestii, a na które nie odpowiadamy i niejako „tylko rzucamy je w pole”, z którego po pewnym czasie może przyjść do nas optymalne rozwiązanie.

Przykładowe pytania otwarte wysyłane do pola energoinformacyjnego mogą brzmieć następująco:
– Jakby to było, gdyby … (moje zdrowie było optymalne)?
– Kto mógłby się pojawić w moim życiu, abym … (mogła zbudować dom)?
– Jakbym się czuła, gdybym … (poznała optymalnego dla mnie partnera)?
– Co jeszcze lepszego może się wydarzyć?
– Jak może być jeszcze lepiej?

Po zadaniu tych pytań pozostawiamy je otwarte – czyli nie szukamy ani nie udzielamy sami odpowiedzi – aby jej udzieleniem zajął się Wszechświat (Bóg, Najwyższe Źródło, Pole etc.), a my pozostajemy jedynie obserwatorem rzeczywistości. Odpowiedzi i rozwiązania, które otrzymamy od Wszechświata mogą być naprawdę niezwykłą niespodzianką. Szczególnie ostatnie dwa pytania warto zadawać jak najczęściej, bez względu na to, w jakim nastroju czy sytuacji obecnie się znajdujemy. Zmiana może niejednokrotnie zamanifestować się natychmiastowo.

Obecny czas ogromnych zmian energetycznych Wszechświata i wzrost naszego potencjału sprawia, że każdy z nas ma możliwość świadomego wpływania na swoje życie i jego kreowania już na poziomie energoinformacyjnym.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s