Pasożytnicze pola energoinformacyjne

„Jeśli człowiek o czymś myśli, do czegoś dąży, kogoś kocha, nienawidzi, kimś pogardza, przeżywa różnego rodzaju emocje, naturalnie nie zawsze pozytywne, to wszystko w sposób nieunikniony przedostaje się do otaczającego środowiska, w którym wszyscy przebywamy. W taki sposób pole zostaje zanieczyszczane przez myśli, programy oddziaływające na podświadomość człowieka, a nierzadko całej grupy ludzi. Powstaje krąg zamknięty: na początku niewielka grupa ludzi tworzy ideę, która powstaje w postaci pola energoinformacyjnego, potem energia tego pola zaczyna oddziaływać na znacznie większą liczbę osób i podtrzymuje samodzielnie swoje istnienie (czyli wspierana jest idea, idea łączy ludzi, ludzie wysyłają w przestrzeń zsynchronizowane energoinformacyjne potoki, z tych potoków składa się ciało i odżywianie pasożytniczej struktury, która z kolei podtrzymuje istnienie idei).”

Dmitrij Wereszczagin

Źródło: Free images from https://pixabay.com

Praktycznie wszystko we Wszechświecie posiada swoje mniejsze lub większe, słabsze lub silniejsze pole energoinformacyjne (morficzne). Skoncentrowane, grupowe myśli pola takie tworzą i zasilają, do którego to pola z kolei podłączane są lub podłączają się kolejne osoby. Niektóre są korzystne i warto czerpać w sposób świadomy z ich zasobów, niektóre jednak stanowią pasożytnicze formy energoinformacyjne i sterują człowiekiem w sposób niezauważalny dla tych, którzy nie pracują z szeroko pojętą tematyką energoinformacyjną.

Szczególnie silne pola energoinformacyjne posiadają wszelkiego rodzaju duże religie, wyznania, różnego rodzaju sekty czy partie polityczne, a także choroby czy nałogi. Pola takie posiadają również kraje, rejony czy miejscowości. Zauważmy chociażby, jak zmienia się nasze zachowanie i postrzeganie rzeczywistości, gdy przez jakiś czas przebywamy w obcym kraju.

Oto, jak idee, emocje czy uczucia działają na poziomie pól energoinformacyjnych i jak się do nich nieświadomie, a czasem świadomie podłączamy i działamy jak marionetki. Kiedy robimy to świadomie, jest to poniekąd nasz wybór. Jeżeli jednak jesteśmy do nich podłączani celowo przez służące takiemu pasożytowi energoinformacyjnemu (dla czyichś doraźnych korzyści) pewne grupy czy osoby w celu pozyskiwania coraz większych rzesz osób zasilających pasożyta energoinformacyjnego, jest to działanie wysoce nieetyczne i szkodliwe. Często działania takie powodują powstawanie m.in. takich emocji jak pojawiający się znienacka głęboki smutek czy stany podobne do depresyjnych, których źródła i przyczyny nie jesteśmy w stanie sobie ustalić.

Dlatego też warto zwracać uwagę, co zmienia się w naszym zachowaniu, postrzeganiu świata, bliskich, otoczenia, kiedy znajdujemy się w pewnych grupach, miejscach a nawet pomieszczeniach. Kiedy zorientujemy się (lub ktoś nas uświadomi), że nasze zachowanie, odczucia czy stany emocjonalne zaczynają się zmieniać wbrew naszym przekonaniom, naszemu sumieniu, kiedy bezwiednie i „bezrozumnie” powtarzamy pewne slogany, założenia, próbujemy wręcz na siłę przekonać otoczenie do „naszego” nowego światopoglądu, może to oznaczać, że w wyjątkowo skuteczny sposób podłączyliśmy się, a raczej zostaliśmy celowo podłączeni do pasożytniczego tworu energoinformacyjnego.

Podobnie jak w przypadku korzystnych pól energoinformacyjnych możemy za pomocą np. technik kwantowych skorzystać z ich zasobów, tak i w przypadku pól pasożytniczych możemy podejmować działania mające na celu uwolnienie się od ich wpływu, a wręcz odcięcie się od ich szkodliwych macek.

Techniki odłączania i przyłączania pól oraz wielu innych niezwykłych technik kwantowej kreacji rzeczywistości możesz się również nauczyć na warsztatach grupowych lub w trakcie specjalnie dla Ciebie dobranych zajęć indywidualnych na żywo lub online.

Może Cię również zainteresować tematyka, jak dbać o BHP w metodach kwantowych i na co dzień: (klik).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s