O odłączaniu niekorzystnych i podłączaniu korzystnych pól morficznych

wielokolorowe-chmury

Wracasz do domu z warsztatów czy wspaniałego urlopu lub spotkania pełna euforii i energii z postanowieniem: od teraz moje życie się zmienia! Tymczasem mija kilka dni i wszystko wraca do utartych schematów. Dlaczego? Przychodzisz z postanowieniem, by stosować nowe rzeczy, których się nauczyłaś…i jakoś czasem zapał mija?

To m.in. wpływ naszego połączenia z tzw. polami morficznymi (polami informacyjnymi). Stare pola zasilane od lat naszą uwagą mają się dobrze, tymczasem z polami korzystnej zmiany nie mamy jeszcze utrwalonego połączenia (lub też nie mamy go już / jeszcze wcale).

Co to są pola morficzne? Wszystkie dotyczące nas i wszystkiego informacje istniały, istnieją i będą istnieć w nieskończonej ilości i na wielu poziomach matrycy energetycznej.

Informacje dotyczące Twoich zachowań kulturowych, przyzwyczajeń, nawyków, osobowości, doświadczeń czy zdrowia zapisane są w polach informacyjnych, zaś mózg łączy się z nimi pobierając z nich informacje.
Pola takie istnieją w Twoim domu, miejscu pracy, w danej rodzinie.

Specyficzne pola istnieją też na imprezach masowych, stąd spontaniczne, często gwałtowne zachowania tłumu.

Każdy kraj, miasto czy dzielnica również posiadają swoje pola. To gdzie mieszkasz również ma wpływ na Twoje życie w sensie informacji energetycznej.

Jak możemy to zmienić?

Pola morficzne zasilane są naszą uwagą. Im więcej osób je zasila swoją uważnością, tym silniejsze ono się staje. Spójrzmy choćby na powszechne w naszym kraju pole morficzne pod nazwą „Pieniądze szczęścia nie dają” albo bezmyślnie klepany zwrot „Masakra” łączący z polem rzezi i okrucieństwa.

Te błędne zwroty powtarzane są bez zastanowienia przez tysiące ludzi. Tymczasem wierząc głęboko w ten schemat nie tylko pozostajesz podłączona do  tego pola, ale coraz bardziej je zasilasz. Czy nie lepiej byłoby więc podłączyć się do pola bogactwa, a to odciąć? Mamy do tego narzędzia kwantowe.

Jak możemy więc odciąć się od niekorzystnych pól morficznych przestrzeni, czasów, wydarzeń, rzeczy, osób, tożsamości, relacji, Twojego istnienia na innych płaszczyznach żyć równoległych i podłączyć się do pól korzystnych wpływających optymalnie na Twoje życie?

Na przykład stosując właściwą technikę kwantowej transformacji matrycy energetycznej (Metoda M3P) odcinającej stare pola i podłączającej nowe, korzystne. Możesz tym samym uwolnić się od istniejących niekorzystnych pól przekonań odnośnie finansów, zdrowia, relacji, nawyków itp. i w chwilę potem połączyć się z użytecznym informacyjnym polem dobrobytu, dobrostanu, talentów, umiejętności, energii, zdolności uzdrawiania, itp.

Każde pole, które jesteś w sobie w stanie wyobrazić, o którym jesteś w stanie pomyśleć ISTNIEJE, ponieważ w przeciwnym razie myśl taka nie powstałaby w Twojej głowie. Chcemy, czy nie – stale jesteśmy połączeni z jakimiś polami, jednak teraz mamy narzędzia świadomego wpływu na ten stan. Pomyśl, jakby to było odłączyć się od pola informacji hamujących i ograniczających Cię i podłączyć do się do pól zapewniających wspaniały rozwój!

Jak praktycznie i dokładnie zastosować tę i wiele innych nieznanych jeszcze powszechnie technik uwalniania i otwierania możesz dowiedzieć się m.in. na warsztatach Metody M3P (warsztaty) lub zgłaszając się na szkolenie indywidualne przeznaczone wyłącznie dla Ciebie.

Więcej informacji o polach morficznych znajdziesz również tutaj.

2 komentarze do “O odłączaniu niekorzystnych i podłączaniu korzystnych pól morficznych

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s