Trzypunktowa transformacja matrycy energetycznej (M3P)

Czy zastanawiałaś (-eś) się kiedyś, jakby to było gdybyś mogła świadomie kreować własną rzeczywistość, wpływać na własną kondycję zdrowotną, sytuacje życiowe, związki, relacje, finanse i inne aspekty życia? Czy wiesz, że masz to w zasięgu ręki, w otaczającym nas i wszystko w świecie energetycznym polu kwantowym (tzw. matryca energetyczna), które niczym twardy dysk komputera stanowi źródło wszelkich możliwych rozwiązań i informacji, do którego możesz w prosty sposób uzyskać dostęp i czerpać z jego zasobów, niejednokrotnie w sposób dający natychmiastowe rezultaty?

Czym jest metoda M3P (nne nazwy: metoda trzypunktowa, M3P, La Méthode des Trois Points – jest to rozszerzona o głębsze poziomy wersja popularnej metody dwupunktowej)? Magia? Jeżeli spojrzysz na pojawiające się efekty, możesz tak pomyśleć. Jest to prosta metoda polegająca na wykorzystaniu pola elektromagnetycznego własnego serca (stanowiącego łącznik z zasobami informacyjnego pola kwantowego – punkt 1) oraz synchronizacji półkul mózgowych poprzez świadome odczuwanie własnych dwóch dłoni (punkty 2 – 3, stąd nazwa M3P) do transformacji rzeczywistości. Prekursorami systemu są dr Frank Kinslow i dr Richard Bartlett.

13603_1241064292589769_4227995123033715770_n

System ten bazuje na wykorzystaniu założeń fizyki kwantowej i pozyskiwaniu informacji zapisanej w tzw. polach morficznych, matrycy, częstotliwościach, a więc w otaczającej nas przestrzeni, której jednocześnie stanowimy nierozerwalną część. Korzystając z tych zasobów dokonujemy transformacji i harmonizacji nas samych i zmian naszego życia, możemy wspomagać siebie i innych w kontakcie bezpośrednim oraz na odległość (w polu kwantowym pojęcie dystansu nie stanowi bariery).

Co może zmienić transformacja kwantowa w Twoim życiu?

Transformacja oznacza zmianę, przeobrażenie, przekształcenie, więc tak naprawdę może zmienić bardzo wiele. Transformacja kwantowa wiąże się z pojawianiem się takich zmian w Tobie czy otoczeniu, które na przykład oznaczają usuwanie starych blokad, ograniczających sytuacji i otwieranie się na nowe możliwości rozwoju. Rozpoczynając przygodę z życiem w świadomości kwantowej otwierasz się na wykasowywanie niepotrzebne ograniczających Cię programów umysłu, dogmatów, przekonań czy blokad energetycznych własnego ciała i umysłu, pomagając w doprowadzeniu Cię do uzyskania optymalnych rozwiązań i w kreowaniu nowej rzeczywistości.

Informacja podana powyżej jest dość ogólna, jedna z technik M3P została z detalami opisana w poniższym wpisie:
https://pawellyszczyk.wordpress.com/2016/07/03/pytania-otwarte-do-pola-wspomagane-metoda-3-punktow-metoda-m3p/

Zapraszam do kontaktu.

2 komentarze do “Trzypunktowa transformacja matrycy energetycznej (M3P)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s