Reconnection. Duchowe połączenie ze źródłem.

Przechwytywanie

„Zmiana może budzić lęk. O ileż łatwiej jest doświadczać smutku; z tym czujemy się spokojnie. To zmiana. To tak naprawdę fizyczny przejaw głębszego trzęsienia ziemi. Duchowego”
***
„Mamy do czynienia z misją zbiorową. W zasadzie polega ona na jak najszerszych poszukiwaniach kontaktu. To tak bardzo ważne. Ten kontakt, te interakcje – to właśnie wtedy wymieniane są informacje w znacznie większej ilości niż na poziomie werbalnym. Dochodzi do wymiany energii.
Jeżeli energia posiada jakość wyższego planu, dochodzi do jej wymiany, a wtedy rozkwita ona w następnej osobie. I wcale nie chodzi o to, co zostanie powiedziane. Chodzi o intencje.”
***
„Ból to wskazówka mówiąca Ci, że to co robisz NIE jest właściwe. Prawdziwy przepływ energii będzie wywoływał w Twoim życiu pozytywne uczucia. Będziesz czuł się uniesiony nim.”
***
„Musisz podchodzić poważnie do swoich INTENCJI, a nie do EFEKTÓW. To dzięki intencjom dotkniesz ludzi. Początek masz już za sobą. Już od pewnego czasu zaczynasz. Kiedy odczuwasz frustrację, powinieneś być sfrustrowany, a jest to częścią procesu, który zawiedzie Cię na miejsce. Twoje życie jest kolosalne, ale nie ma potrzeby, żebyś doszedł do punktu, w którym poczujesz, że musisz być doceniony. To właśnie poszukiwanie uznania wiedzie Cię na manowce. Musisz pozostawać w harmonii z pacjentami. Reszta przyjdzie automatycznie”

Eric Pearl „Duchowe połączenie ze źródłem. Przekaz Salomona”

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s