O podświadomości i myślach…

love-2055960_1920Źródło: Free images from https://pixabay.com

Podświadomość
Czego się ostatnio dowiedziałem o podświadomości, nad którą i z którą namiętnie pracuje tyle osób?
Podświadomość to kolejna wgrana w nas matryca, rodzaj dysku na który z kolei wgrywane są podprogramy sterujące, zarówno te pożądane jak i niepożądane, które odcinają nas od naszej prawdziwej czystej Świadomości, od naszego JA.
Jest to kolejny element systemu sterowania umysłem (patrz afirmacje, które są „wgrywane” w podświadomość).
Bywając codziennie w sposób świadomy jak najczęściej w przestrzeni serca powodujemy oczyszczanie naszej podświadomości z takich programów…pewnego dnia może okazać się, że i podświadomość nie jest nam już zupełnie potrzebna i będziemy żyć czystą Świadomością i niczego nie będziemy już musieli programować ani realizować żadnych wgranych schematów.

Myśli
W momencie, gdy uświadomimy sobie, że myśli to wygenerowane w polu twory energetyczne, myślokształty stanowiące formę kontroli umysłu, gdy uświadomimy sobie, że „myśli to NIE JESTEM JA, to nie jest moje”, które przypinają się do nas niczym rzep będąc programami przypisanymi do sytuacji w jakiej się znajdujemy możemy bardzo szybko odczuć ulgę i uwolnienie. Myśl uświadomiona staje się „rzeczą” zewnętrzną, a nie nami.
Gdy nadal jest natrętna i upierdliwa, znamy miejsce gdzie nie ma dostępu, a jest nim przestrzeń serca, do której możemy udać się w takich sytuacjach.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s