Wprowadź Eufouczucie* do swojego świata.

woman-865021_1920Źródło: Free images from https://pixabay.com

„Tak naprawdę nie możesz używać Eufouczucia*, ale możesz stać się go świadomym w różnych sytuacjach i obserwować, jak wzbogaca jakość Twojego życia oraz życia otaczających Cię osób. To naprawdę niesamowity proces. Na początku Twój umysł będzie chciał podwinąć rękawy i zabrać się do pracy nad tworzeniem. Możesz usłyszeć ego mówiące: „Mogę robić wspaniałe rzeczy, a nawet objawiać wiele materialnych rzeczy w moim życiu”.
Ta motywacja napędzana jest potrzebą pokazania wartości i stworzenia efektów w naszym świecie. To tylko ego pragnie pokazać, co potrafi. Ale ego szybko dostrzeże, że powinno odpuścić, pozwolić naturze – lub w tym przypadku Eufouczuciu – przejąć ster. Wkrótce okaże się jasne, że tworzenie do tej pory fantastycznie odbywało się bez pomocy ego. Obciążenie „ja jestem twórcą” wkrótce spadnie z Twoich barków jak znoszony płaszcz i zostanie zastąpione stwierdzeniem: „Jestem obserwatorem, przez którego ma miejsce tworzenie”.”

Frank Kinslow


*Eufouczucie to termin stworzony przez Franka Kinslowa określający uczucie wynikające z uzyskania stanu czystej świadomości w procesie Synchronizacji Kwantowej. Może to być wszechogarniająca radość, poczucie szczęścia, ale także błogość, stan głębokiego spokoju i inne pozytywne i głębokie odczucia.

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s